Студент ТНМУ здобув третє місце в олімпіаді з оперативної хірургії та топографічної анатомії

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів медичних університетів з оперативної хірургії та топографічної анатомії відбувся 17-19 квітня 2019 року у Буковинському державному медичному університеті. У ньому взяли участь троє студентів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського – Кузяк Михайло, Кривий Олег та Томчук Сергій. Підготовкою студентів до олімпіади займався завідувач кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії, заслужений працівник освіти України, професор Гнатюк Михайло Степанович.

Програма олімпіади складалася з шести етапів: теоретичні питання; опис макрофотографій, рисунків, рентгенограм та знімків комп’ютерної томографії; опис хірургічних швів; в’язання хірургічних вузлів; опис хірургічних інструментів; пластика кишківника різними видами швів.

З-понад 50-ти учасників з усіх медичних вищих навчальних закладів України студент Кузяк Михайло виборов третє місце. Студент Кривий Олег став кращим у знанні хірургічного інструментарію, Томчук Сергій показав найкращі результати по зав’язуванню хірургічних вузлів.

Після завершення олімпіади організаторами була проведена екскурсія мальовничими куточками міста.

Учасники олімпіади отримали безцінний досвід та багато нових вражень від спілкування з іншими учасниками.

Завідувач кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії, заслужений працівник освіти України, проф. Гнатюк М.С. та призер олімпіади Кузяк Михайло.

Учасники та організаційний комітет ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії на базі  Буковинського державного медичного університету.