Студентка ТНМУ здобула третє місце в олімпіаді зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

16-17 травня 2019 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

Учасники ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 навчального року зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

В олімпіаді взяли участь 58 студентів закладів вищої освіти медичного та фізкультурного профілів зі всієї України. Наш університет вперше брав участь в олімпіаді з цієї спеціальності.

На фото: голова та члени журі.

Цього року потрібно було представити презентацію домашнього завдання – відеоролик на тему «Мої перші досягнення у фізичній терапії, ерготерапії»; виконати тестові завдання для оцінки теоретичного рівня знань студентів та творче ситуаційне завдання з фізичної терапії, ерготерапії. Під час виконання практичних задач учасники повинні були розібрати певну клінічну ситуацію з різними нозологічними групами захворювань та застосувати практично комплекс заходів, спрямованих як на відновлення порушених функцій організму, так і виконання хворим повсякденних потреб організму, адаптацію в соціальному середовищі для людей з особливими потребами та забезпечення можливості відновлення їх трудових навичок.

Виконання практичної частини магістром першого року навчання зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» – Телицею Євгеном.

Табака Христина – магістр другого року навчання зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» – демонструє практичні навики.

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського представляли магістри першого та другого років навчання зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» – Євген Телиця, Христина Табака, Віта Васильчук. Їх супроводжували викладачі нашого вишу – професор кафедри медичної реабілітації Андрій Голяченко і доцент кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Наталія Давибіда.

У напруженій боротьбі за призові місця Віта Васильчук (науковий керівник – д.мед.н., проф. Мисула І.Р.) здобула ІІІ місце.

Церемонія нагородження Віти Васильчук.

Христина Табака була нагороджена грамотою за кращу презентацію домашнього завдання. У відеоролику «Мої перші досягнення у фізичній терапії, ерготерапії» студентка розповіла про особливості реабілітації хворого після перенесеного ішемічного атеротромботичного інсульту з руховими та мовними порушеннями (науковий керівник – проф. Голяченко А.О.).

Грамота в номінації за кращу презентацію домашнього завдання.

Вітаємо учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів та нових звершень у науковій і практичній діяльності.