У ТНМУ відбулася зустріч з директором Департаменту ліцензування Міністерства освіти і науки України

30 травня 2019 року директор Департаменту ліцензування Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов провів регіональну нараду-семінар з питань підготовки здобувачів вищої освіти (процедури ліцензування спеціальностей та акредитація освітніх програм) за участю ректорів, проректорів, директорів, заступників керівників закладів вищої освіти Тернополя та Тернопільської області.

Після цього заходу Андрій Гаррієвич побував в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського, де зустрівся з ректором вишу – професором Михайлом Кордою.

Михайло Михайлович ознайомив директора Департаменту ліцензування Міністерства освіти і науки України з освітньої діяльністю ТНМУ, розповів про досвід дистанційного навчання в університеті та низку міжнародних програм.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.