Професор ТНМУ читала лекції у Польщі в рамках програми Erasmus+ «Мобільність персоналу для викладання»

19-28 травня 2019 року завідувач кафедри громадського здоров’я та управління охороною здоров’я ТНМУ, професор Ганна Сатурська відвідала Університет безпеки в Познані, Польща з метою участі у міжнародній програмі Erasmus+ «Мобільність персоналу для викладання».

У рамках цієї програми Г.С.Сатурська прочитала лекції для студентів факультету безпеки здоров’я Університету безпеки в Познані та студентів-учасників програми Erasmus+ «Мобільність студентів» з Іспанії, які перебували на той час в Університеті безпеки в Познані.

Насамперед, було представлено презентацію про Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського, якою викладачі і студенти дуже зацікавилися.

 

Упродовж цього часу студентам було подано матеріал на теми «Public Health», «Global Burden of Disease», «Principles of the Sustainable Development in Public Health», «Global Health».

 

Під час перебування у Познані 25 травня 2019 року професор Ганна Сатурська також взяла участь у роботі конференції, яка відбулася на базі Університету безпеки в Познані, та виступила на цій конференції з доповіддю «Principles of Sustainability in Health Promotion and Education: Universities’ and Public Health centers’ Role».

Отримані знання та досвід щодо особливостей викладання дисциплін громадського здоров’я та безпеки здоров’я буде впроваджено в навчальних курсах на кафедрі громадського здоров’я та управління охороною здоров’я, а також будуть висвітлені на фахових науково-практичних конференціях.

Висловлюю щиру вдячність адміністрації ТНМУ і координаторам міжнародної програми Erasmus+ «Мобільність персоналу для викладання» за ідейну та організаційну підтримку в реалізації візиту в рамках цієї програми, а також декану та викладачам факультету безпеки здоров’я за їх вагомий внесок у реалізацію академічної співпраці між ТНМУ та Університетом безпеки в Познані.