Фахівці ТНМУ консультували пацієнтів у Заліщицькій ЦРЛ

11 червня 2019 року відбувся виїзд консультативної бригади університету у Заліщицьку ЦРЛ у складі доцента Юрія Герасимця – помічника проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора Ігоря Галайчука – завідувача кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини, доцента Людмили  Наумової – кафедра внутрішньої медицини №1, доцента Володимира Городецького – кафедра клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими, доцента Ігоря Рогальського – кафедра педіатрії ННІ ПО, асистента Роксолани Насалик – кафедра неврології, асистента Вікторії Мартинюк – кафедра акушерства та гінекології №1.

Під час поїздки було оглянуто 42 пацієнти, яким дано рекомендації щодо обстеження та подальшого лікування: лікарем-онкологом, проф. Ігорем Галайчуком – 7 пацієнтів, лікарем-пульмонологом, доц. Володимиром Городецьким – 4 пацієнти, лікарем-ендокринологом, доц. Людмилою Наумовою – 10 пацієнтів, лікарем-педіатром, доц. Ігорем Рогальським – 12 пацієнтів, лікарем-неврологом, ас. Роксоланою Насалик – 4 пацієнти, лікарем-акушер-гінекологом, ас. Вікторією Мартинюк – 5 пацієнтів.