Меню Закрити

Ветеран ТНМУ відсвяткував 95-річний ювілей

24 липня 2019 року 95 років виповнилося ветерану Тернопільського національного медичного університету Борису Івановичу Дубчаку. З цієї нагоди адміністрація вишу від імені всього колективу привітала його з поважним ювілеєм.

Після закінчення Одеського медінституту та аспірантури в Тернопільському медінституті Борис Дубчак пройшов трудовий шлях асистента, доцента, а в останні 11 років завідувача кафедри патологічної анатомії. В пам’яті багатьох залишилися спогади про художній дар Бориса Івановича. Свого часу він організував художню студію для студентів, займався естетичним оформленням корпусів вишу. Також був активним був громадській діяльності. Після завершення науково-педагогічної діяльності Борис Іванович продовжив практичну діяльність лікаря-паталогоанатома. Упродовж 30 років консультував в Тернопільському обласному патологоанатомічному бюро.

Під час вітання ветерана ТНМУ йому побажали доброго здоров’я, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя, затишку і щасливого довголіття.