У ТНМУ з робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний посол Пакистану в Україні

Зустріч ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди з Надзвичайним і Повноважним послом Пакистану в Україні у ТНМУ Західом Мубашіром Шейхом відбулася 12 вересня 2019 року. В офіційних заходах взяв участь його заступник Зеб Алам Кхан.

«Сьогодні маємо понад 6000 студентів в нашому університеті, з яких майже 2000 є громадяни з 52 країн світу. Молоді люди з Пакистану є успішними студентами», – зазначив Михайло Михайлович.

Високоповажний гість наголосив на тому що Україна відзначається особливим колоритом і багатством. За його словами, Україна варта того, аби про неї більше знали в усьому світі. Захід Мубашір Шейх сказав, що Пакистан також є вигідним партнером для нашої держави, де проживає понад 200 мільйонів людей. Батьки намагаються дати освіту своїм дітям за кордоном – у США, Європі. «Мало хто знає про переваги навчання в Україні. Ми зі свого боку постараємося зробити більшу популяризацію в Пакистані. Україна – чудова країна з прекрасними і сміливими людьми. Тут спокійно і безпечно, високий рівень освіти», – додав гість.

Після цього відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного посла Пакистану в Україні з молоддю. Поспілкуватися з високоповажним гостем прийшли 29 студентів з Пакистану, які навчаються в Тернопільському медичному університеті. Також на зустрічі були присутні студенти ТНЕУ і ТНТУ.

Захід Мубашір Шейх звернувся до своїх співвітчизників з проханням добре вчитися і повернутися додому дипломованими лікарями: «Ви вчитеся в одному з кращих університетів України. У вас є всі умови, тому старайтеся бути кращими, використовувати кожен момент. Ваші батьки відправили вас в Україну, щоб ви стали лікарями, пам’ятайте про це і поважайте їхню працю, постарайтеся виправдати їхні надії. Хочу сказати, що я для вас другий батько тут. Ви можете в будь-який момент написати листа про ваші потреби і проблеми, попросити поради і допомоги”.

Відеотрансляцію зустрічі можна переглянути тут:

Зустріч з Надзвичайним і Повноважниим послом Пакистану в Україні у ТНМУ

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Пакистану в Україні у ТНМУ Західом Мубашіром Шейхом – 12 вересня 2019 року. У зустрічі взяв участь його заступник Зеб Алам Кхан. Поспілкуватися з високоповажним гостем прийшли 29 студентів з Пакистану, які навчаються в Тернопільському медичному університеті, та студенти інших університетів у Тернополі.Meeting with Ambassador of Pakistan to Ukraine at TNMU by Zahid Mubashir Sheikh – September 12, 2019. The meeting was attended by Deputy Head of Mission Zeb Alam Khan. 29 students from Pakistan studying at Ternopil Medical University. They and students from other universities in Ternopil came to speak with the distinguished guest.#TSMU #TNMU #medicine #medical_education #Ternopil #medicalstudents #medical_student #Ukraine #ТДМУ #ТНМУ #освіта #лікар #медицина #медик #Тернопільський_медуніверситет

Опубліковано Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського Середа, 11 вересня 2019 р.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені  І.Горбачевського.