Студенти ТНМУ отримали студентські квитки

Замовлення, отримання та видача студентських квитків у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського – це складна, довготривала та найголовніше – злагоджена робота декількох структурних підрозділів університету. Важливе значення у реалізації поставленого завдання займає навчальний відділ університету, який формує замовлення та обробляє дані, котрі надійшли з приймальної комісії університету, і надсилає електронне замовлення для виготовлення студентських квитків. Після отримання студентських квитків естафету беруть деканати факультетів – саме вони вручають ці важливі посвідки молодим людям.

Згідно з «Положенням про студентські (учнівські) квитки державного зразка» від 14 серпня 2018 року та наказом Міністерства освіти і науки України №434 від 25 квітня 2018 року, навчальний відділ Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського наприкінці серпня 2019 року замовив, а 9 вересня отримав студентські квитки для понад 800 студентів, які вступили до університету. Вперше студенти першого курсу та студенти нормативного терміну навчання різних спеціальностей одночасно отримали студентські квитки, які працівниками навчального відділу були оперативно зареєстровані у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) та передані у деканати.

Новоспечені власники студентських квитків за їх допомогою мають можливість відвідувати бібліотеки, читальні зали, тренажерні зали, гуртожитки та інші заклади, де обов’язковим є пред’явлення студентського квитка.

Студентський квиток, стає у пригоді під час проїзду у залізничному транспорті.

Керівник навчального відділу – Андрій Машталір.