Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

24 вересня 2019 року відбулося планове засідання вченої ради університету під головуванням ректора ТНМУ – професора Корди М.М.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректором університету було вручено доплом доктора наук Татарчук Людмилі Василівні.

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи стосовно присвоєння вчених звань доцента. Інформацію про претендентів надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Вчене звання доцента було присвоєно:

• Лотоцькому Віктору Васильовичу;

• Вороні Іванні Іванівні;

• Олексій Катерині Богданівні;

• Кічулі Марії Ярославівні;

• Сокол Марʼяні Олегівні;

• Павлишину Андрію Володимировичу;

• Гаврищаку Ігору Івановичу;

• Цвяху Андрію Івановичу;

• Усинському Руслану Станіславовичу;

• Левчуку Ростиславу Дмитровичу.

Про підсумки виробничої практики за 2018-2019 н.р. доповідав керівник відділу виробничої практики студентів – канд. мед. н. Герасимюк Максим Ілліч.

Звіт про забезпечення актуальності і своєчасного розміщення інформації на веб-сайті університету зробила голова комісії з перевірки – проф. Федонюк Лариса Ярославівна.

Поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.