Асоціація студентів Нігерії ТНМУ організувала пізнавальний квест

28 вересня 2019 року Нігерійський студентський союз організував перший свій квест «Вільний пошук». Цей захід відбувся на Співочому полі, що в парку Національного відродження.

Це було цікаве, розвиваюче, веселе та незабутнє дійство, під час якого чотири команди по 5 членів у кожній змагалися за пошук прихованого скарбу. Команда-переможець отримала грошову премію в розмірі 5000 гривень. Її учасники успішно виконали всі завдання на 6 контрольних пунктах, перш ніж перейти до фінальної стадії, де вони знайшли захований скарб. Завдання вимагали інтелектуального, нестандартного мислення, швидкості реакції, сили, точності та багато іншого. Потрібно сказати, що цей квест став особливою подією для кожного.

Захід завершився радісним святом від команди-переможця та шоу зі спортивної майстерності інших команд. Всі висловили подяку спортивному відділу Асоціації студентів Нігерії та її керівнику Акіналде Омобайо Абдулсалама та організаційному комітету, до якого увійшли Аденії Адетоміва, Дайк Обіора, Мадука Чібуйке, Огунлайда Фелікс та Акереле Аваль. Ця подія мала на меті об’єднати студентів, сприяти поліпшенню взаємостосунків в асоціації, між країнами. У квесті взяли участь представники різних країн були учасники різних країн.