Меню Закрити

Науково-краєзнавча студія «Терполяни» в Антонівцях

З нагоди 77-ї річниці з дня створення Української повстанської армії, а також до Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці студенти та викладачі науково-краєзнавчої студії «Тернопяни», яка діє в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського, організували чергове засідання студії на півночі Тернопільщини – в штабі УПА урочища Антонівці.

Цей захід мав історико-краєзнавчий та національно-патріотичний характер. Про це свідчать виступи викладачів ТНМУ Кравчука Леоніда, Кадобного Тараса. Особливо вразили молодь слова учасників бойових дій на півдні України, зокрема доктора історичних наук, професора Зуляка Івана. Глибоко запав у душу усіх присутніх вірш студентки першого курсу фармацевтичного факультету Луцик Діани, присвячений матері героя.

 

Медики ознайомилися з реконструкцією штабу повстанців та іншими очима подивились на події, які відбуваються сьогодні на сході нашої держави. Представниці факультету іноземних студентів Менон Малавіка та Вікторія Мері Уначукву активно долучилися до цього заходу.

«Я візьму вашу мудрість, мужність та відвагу з собою додому і поділюся ними зі свої народом», – сказала студентка 176-ї групи Вікторія Мері.

У складі студентської науково-краєзнавчої групи історичне місце відвідали голова обласної громадської організації «Побратими Галичини» Ковалишин Олег зі своїми побратимами і заступник директора Тернопільського обласного-краєзнавчого музею Швидкий Олег.

Інформацію подала староста науково-краєзнавчої студії «Терполяни»  Горайська М.