Меню Закрити

Іноземні студенти ТНМУ отримали подяки міського голови Тернополя

З метою реалізації проекту «Тернопіль – студентська столиця України» 31 жовтня 2019 року в Палаці культури «Березіль» відбулося загальноміське інтернаціональне свято «INTERnopilNow», під час якого керівники чотирьох університетів підписали меморандум про співпрацю з Тернопільською міською радою, а також були відзначені кращі іноземні студенти.

Захід відкрив зведений хор ТНМУ і ТНЕУ.

У своєму вітальному слові міський голова Сергій Надал наголосив на тому, що Тернопіль справді є студентським містом, адже з 220 тисяч населення міста 40 тисяч складає студентська та учнівська молодь. За його словами, саме з цієї причини міська рада реалізовує проект «Тернопіль – студентська столиця України». Сергій Віталійович додав, що про престижність міста свідчить те, що з кожним роком все більше іноземних студентів приїжджає здобувати вищу освіту в наших університетах. У Тернополі створена потужна наукова, матеріальна, технічна бази, відмінна якість викладання і комфортні умови для навчання і проживання як у вишах, так і місті загалом. Окрім того, Сергій Надал висловив щиру подяку представникам всіх університетів, адже багато цікавих і потрібних проектів було реалізовано за підтримки та участі викладачів і студентів вишів.

На інтернаціональному фестивалі INTERnopilNOW відбулося відзначення подяками міського голови Тернополя кращих іноземних студентів у кожному виші міста.

Відзнаки від Сергія Надала отримали такі студенти ТНМУ: Гетуах Захаріа (Gyetuah Zachariah, Гана), Кодуах Кайсер Дісхер Амоах (Koduah Kaiser Discher Amoah, Гана), Акінладе Абдулсалам Омобайо (Akinlade Abdulsalam Omobayo, Нігерія), Абдельгаввад Ахмед Салем Мохаммед (Abdelgawwad Ahmed Salem Mohammed, Єгипет), Сінгх Джітендра (Singh Jitendra, Індія), Кумар Акшай (Kumar Akshay, Пакистан), Тріпаті Вайбхав (Tripathi Vaibhav, Індія), Чітсва Нярадзаі Шарон (Chitsva Nyaradzai Sharon, Зімбабве), Мікоша Хуберт Віктор (Mikosza Hubert Wiktor, Польща), Піареджаан Абдул Рехман (Pyarejaan Abdul Rehman, Індія).

Усі вони упродовж свого навчання були чудовими лідерами, організовували культурні та спортивні заходи, перемагали у різних конкурсах. Університет пишається своїми студентами і бажає їм нових перемог та нагород.

 

Після урочистої церемонії нагородження відбулося підписання меморандуму, яке має на меті посилення можливостей для розвитку молоді у Тернополі, підняття престижу вищих навчальних закладів міста, набуття привабливості для іноземних студентів, підтримки студентів у реалізації їх ініціатив, інформаційної підтримки вишів, обміну досвідом.

Сторони засвідчили свою готовність спільними зусиллями підтримувати молодіжні ідеї, спільно виконувати соціальну та волонтерську діяльність, сприяти співпраці органів студентського самоврядування з міською молодіжною радою, заохочувати молодих людей до участі в житті громади міста.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда також висловив вітання всім присутнім в залі та подяку владі міста за реалізацію цікавого проекту і за те, що студентам всіх університетів комфортно жити в Тернополі. Михайло Михайлович побажав всім міцного здоров’я, сили та енергії до навчання, успішно закінчити університети і отримати омріяні професії. Він звернувся до іноземних студентів з закликом, щоби після повернення додому вони залишалися неофіційними послами України у своїх країнах.

Після офіційної частини розпочався концерт талантів іноземних студентів чотирьох університетів у Тернополі. Суксесс Біфугха та Хуберт Мікоша виконали відомі класичні і сучасні пісенні композиції.

Енергійна бгангра своїми ритмами і запальним виконанням танцю запалила всіх присутніх у залі. Ці хвилини радості подарували наші студенти Гурніш Пал Панесар, Авніш Пал Панесар, Нікіта Вадхва, Нупур Шарма, Карамджит Сінгх, Пурва Бхугра.

Ще більшого драйву всім глядачам додало виконання відомих пісень боллівудських кінострічок. Дует Шівама Шарми та Рішава Ранджана був емоційним і професійним.

Усі учасники концертної програми отримали грамоти Тернопільської міської ради.

Ми ще раз вітаємо наших студентів і бажаємо їм Божого благословення та нових успіхів!

Відеотрансляції тут:

https://www.facebook.com/tdmu.official/videos/496282020962784/

https://www.facebook.com/tdmu.official/videos/449046575736303/

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.