Семінари з освоєння практичних навичок у ТНМУ

Черговий практичний семінар для майбутніх медиків від організації Help Motherland International відбувся 9 листопада 2019 року в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського. Нагадаємо, що головна мета цього об’єднання допомогти іноземним студентам стати професійними медиками.

Завдання Help Motherland International полягають у тому, щоб створити глобальну мережу людей, об’єднаних спільною метою бути агентом позитивних змін і розвитку для рідної країни; впровадити програми та проекти, щоб сприяти розвитку особистості та громади; надавати членам організації всю необхідну інформацію та навички, які необхідні для сприяння вирішенню ключових глобальних та національних проблем: охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та сталого розвитку, наставництва та глобального партнерства.

З цією метою організовуються навчальні семінари та тренінги, працює інститут менторства, розповсюджуються міжнародні навчальні матеріали, здійснюються літні поїздки з певною місією (практична клінічна допомога), публікуються навчальні посібники з основних медичних курсів та для підготовки до державних ліцензійних іспитів.

У суботу, 9 листопада 2019 року, студенти ТНМУ розглядали такі питання і освоювали низку практичних навичок:

– як знайти вену та зробити ін’єкцію, використовуючи інфузійний набір для дозування ліків;

– практичні заняття щодо введення препаратів у різні види м’язів;

– підшкірні ін’єкції;

– тест на наявність чи відсутність алергії на ті чи інші препарати.

Організація Help Motherland International  у Тернополі уже провела практичні семінари з перев’язок, методів фіксування кінцівок і інших частин тіла під час переломів.

У наступному році заплановано низку занять з основ хірургії, методи катетеризації чоловіків і жінок, медична допомога при гемостазі та інше.

Студенти ТНМУ та представники організації висловлюють подяку директору науково-навчального інституту медико-біологічних проблем Наталії Ткачук за сприяння у проведення практичного заняття в навчальній аудиторії біологічного корпусу.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини з архіву організації.