Студенти ТНМУ організували благодійну акцію

Нещодавно в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулася акція з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Силами студентів було проведено збір коштів на усіх факультетах та курсах. На ініціативу молоді відгукнулися майже всі. Спільними зусиллями вдалося зібрати 10 тисяч гривень.

На зібрані кошти було придбано морозильну камеру та блендер. Усі покупки були попередньо узгоджені з директором Петриківського обласного геріатричного пансіонату Степаном Глушком.

З придбаними подарунками та з метою поспілкуватися з підопічними цього закладу студенти ТНМУ завітали у складі десяти волонтерів – Оксани Побігушки (організатора акції), Галини Гурської, Світлани Прончук, Аліни Голенко, Вікторії Юрків, Андріани Яринич, Ірини Бурмас, Олени Безкоровайної, Богданни Турчик та Степана Ванкевича.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.