ХІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації»

З 16 по 18 вересня 2020 року у виставковому центрі ACCO International відбудуться важливі події галузі охорони здоров’я України, які об’єднують потужну науково-практичну програму, школи, спеціалізовані виставки і створюють міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я – XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» та ІX Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України»

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT, ТОВ «Експофорум». Форум та Конгрес проходять за офіційної підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації. Серед співорганізаторів заходів Форуму та Конгресу – державні установи МОЗ та НАМН України, кафедри НМАПО імені П. Л. Шупика, вищі медичні навчальні заклади України, профільні асоціації України, громадські об’єднання, компанії бізнесу та ін.

Традиційно в рамках Конгресу буде проведено понад 40 актуальних науково-практичних заходів для спеціалістів галузі охорони здоров’я, орієнтованих на підвищення кваліфікації, отримання нових знань, обмін досвідом, розширення та вдосконалення практичних і теоретичних навиків, нових методів і методик у лікуванні. Лише у рамках Конгресу проходитимуть унікальні освітні школи, що дозволяють тестувати сучасне медичне обладнання та отримувати кваліфіковану консультацію від професіоналів.

Експертами Конгресу виступлять понад 500 доповідачів – провідних фахівців галузі охорони здоров’я України та зарубіжжя. Міждисциплінарний формат заходу охопить понад 80 лікарських спеціальностей.

ХІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» відбудеться з 16 по 18 вересня 2020 року у м. Києві, є міжнародною платформою для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я та об’єднує потужну науково-практичну програму, школи і спеціалізовані виставки.

Участь для спеціалістів у науково-практичних заходах Форуму – безкоштовна! Зареєструватись на Форум та отримати запрошення можна: http://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyj/

IMF_анонс-2020_укр