Викладачі ТНМУ поглиблено вивчають англійську мову в рамках проекту «Розвиток медичної освіти»

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського є учасником проекту «Розвиток медичної освіти» у двох напрямках – загальна практика та сімейна медицина і навчання медсестер.

Нагадаємо, що цей проект започаткований Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH) за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation – SDC). Основним його завданням є допомога університетам у впровадженні освітніх інновацій у рамках реформи медичної освіти Міністерства охорони здоров’я України. Проект спрямований на медичні університети, де здобувають освіту майбутні лікарі загальної практики та сімейної медицини, а також керівники закладів, у яких надається первинна медична допомога. Також проект розрахований на медичні освітні інституції для медсестер – училищ, коледжів, факультетів, інститутів медсестринства.

У рамках цього проекту викладачі ТНМУ посилено підвищують свої знання з англійської мови. Головна мета такого навчання:

– підсилити викладацькі спроможності у працівників університету;

– розвиток навичок мовлення у викладачів, залучених в імплементацію проекту, задля спілкування з іноземними колегами-кураторами проекту;

– допомога у вивченні іноземної мови згідно з «Положенням про атестацію професорсько-викладацького складу»;

– вивчення англійської мови допоможе краще опанувати медицину, тому що головні медичні ресурси на англійській мові;

– формування найкращого сучасного лікаря-клініциста, адже лише найкращі лікарі повинні вчити студентів з метою забезпечення високої якості освіти.

Усе разом допоможе досягнути основної мети проекту – забезпечення якісної медичної допомоги населенню.

Навчання відбувається у двох групах за рівнем знання англійської мови – початковий рівень  та поглиблене вивчення (викладачі, більшість яких володіє рівнем В2).

Вивчення англійської мови відбуватиметься упродовж року.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.