Студенти ТНМУ – переможці обласного етапу Х Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

Відбувся обласний етап Х Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Міжнародний мовно-літературний конкурс започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року. Його мета – вшанування поета, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання поваги до традицій народу, підвищення рівня мовної культури.

Кожного року у конкурсі бере участь велика кількість учнів і студентів, яких розподіляють за віком та профілем навчання. Завдання для кожної вікової категорії різні. Як правило, це написання твору-роздуму, есею про творчість знаменитого поета. Цього року студенти негуманітарних спеціальностей писали лист, у якому потрібно було довести, що Тарас Шевченко вдало поєднував риси талановитого поета і художника. Необхідно було продемонструвати знання творчості основоположника української літературної мови, а також знання граматики.

Переможцями обласного етапу конкурсу стали студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.

Диплом І ступеня отримала Андріана Салук – студентка 105-ї групи медичного факультету, диплом ІІ ступеня – Вікторія Легка – студентка 109-ї групи медичного факультету. Сприяли участі наших студентів у конкурсі викладачі кафедри української мови В.Юкало та І.Заліпська.

Салук Андріана.

Легка Вікторія.

Вітаємо переможців!