Студенти ТНМУ взяли участь у 6th Lublin International Medical Congress

Студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського взяли участь у Міжнародному медичному конгресі, який відбувся 28-30 листопада 2019 року у місті Люблін.

Під час конгресу учасники презентували свої результати дослідження у формі коротких лекцій (10 хв) та постерних доповідях.

ТНМУ представляли студенти 5-го курсу медичного факультету Луць Олена, Косінська Леся з доповіддю «Difficulty of diagnostics Lyme arthritis in children» (науковий керівник – кандидат медичних наук, доцент Никитюк Світлана Олексіївна), лікар-інтерн психіатр Іваніцька Тетяна «Internet – addiction in the social networks projection: psychologiсal peculiarities of users, who consider themselves as bloggers» (науковий керівник – доктор медичних наук, професор Венгер Олена Петрівна), студент 3-го курсу факультету іноземних студентів Vaibhav Tripathi з доповіддю «Analysis if children with pneumonia treatment in a hospital setting»  (науковий керівник – кандидат медичних наук, доцент  Галіяш Наталія Богданівна ), студент 3-го курсу факультету іноземних студентів Mohammad Shumayel Khan з доповіддю  «The study of the features of the course of the wound process in patients with diabetic foot syndrome under influence of negative pressure» (науковий керівник – кандидат медичних наук, доцент  Фіра Дмитро Богданович) та Wiktoria Siwiec.

Наукова частина конференції мала такі напрямки роботи:

– Основні науки та експериментальна медицина;

– Загальна хірургія;

– Психіатрія, психологія та гуманітарні науки в медицині;

– Кардіохірургія та торакальна хірургія;

– Внутрішня медицина;

– Неврологія та нейрохірургія;

– Педіатрія та неонатологія;

– Ортопедія, фізична терапія та реабілітація;

– Анестезіологія,  інтенсивна терапія та невідкладна медицина.

Під час конгресу було представлено такі лекції: «Nutrition – Why it is so important for junior doctors?» – lek. Adam Alzubedi; «The use of autologous cord blood stem cells in child neurology» – dr hab. n. med. Magdalena Chroscinska-Krawczyk. Студенти мали змогу взяти участь у воркшопі.

Кожен учасник отримав сертифікат, який засвідчує його участь у цьому заході. Загалом програма була дуже насиченою. Міжнародний конгрес дав змогу отримати цінний досвід, обмінятися цікавою інформацією з колегами та отримати натхнення на нові звершення.

Студенти дуже задоволені участю в конгресі та безмежно вдячні доцентам: Никитюк Світлані Олексіївні, Галіяш Наталії Богданівні, Фіра Дмитру Богдановичу, професору Венгер Олені Петрівні.