У ТНМУ попіклувалися про здоров’я зубів діток з Нового села

У Тернопільському національному медичному університеті діє низка благодійних проектів, спрямованих на покращення якості життя тих верств населення, які найбільше потребують підтримки і допомоги. Зокрема в стоматологічній клініці регулярно проводяться профілактичні огляди та лікування зубів дітей-сиріт. Чимало заходів подібного спрямування організовують викладачі та студенти ТНМУ.

Нещодавно працівниками кафедри стоматології факультету післядипломної освіти та лікарями-інтернами до дня Святого Миколая було проведено благодійну акцію для вихованців школи-інтернату Нового Села.

Було зроблено повну санацію ротової порожнини кожної дитини. Вихованців інтернату навчали основам гігієни і догляду за зубами, а також вручили дипломи зубного захисника та символічні подарунки – зубні пасти, цукерки і фрукти.