Візит голови Інституту мікробіології Словацького медичного університету до ТНМУ

Завдяки співпраці з Асоціацією регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (The Association for Regional Cooperation in the fields of Health, Science and Technology – RECOOP HST Association) та за підтримки її президента Dr. Sandor G. Vari, MD наприкінці грудня Тернопільський національний медичний університет відвідала професор Shubhada Bopegamage, MSc., Ph.D., RNDr. – голова Інституту мікробіології Словацького медичного університету.

Вона також очолює Національні референс-центри з ідентифікації ентеровірусів та культур клітин у Братиславі. Зустріч з ректором ТНМУ, професором Михайлом Кордою відбулася 17 грудня 2019 року. Під час неї обидві сторони обговорили можливі напрямки співпраці між університетами.

Також професор Shubhada Bopegamage відвідала науково-дослідні лабораторії університету (лабораторії імуногістохімії, електронної мікроскопії, мікробіологічних та паратизитологічних досліджень, центр дослідження лайм-бореліозу, відділ культур клітин), анатомічний музей, центр симуляційного навчання.

Відбулися також плідні зустрічі та обговорення напрямків спільних наукових досліджень зі співробітниками університету.