Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

24 грудня 2019 року відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського національного медичного університету під головуванням ректора ТНМУ, професора Корди Михайла Михайловича.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректором було вручено атестати доцентів таким викладачам:

• Вороні Іванні Іванівні (по кафедрі іноземних мов);
  • Кічулі Марії Ярославівні (по кафедрі іноземних мов);
  • Гаврищаку Ігорю Івановичу (по кафедрі української мови);
  • Лотоцькому Віктору Васильовичу (по кафедрі медицини катастроф та військової медицини).

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. Інформацію надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

На посаду завідувача кафедри педіатрії № 2 було обрано проф. Павлишин Галину Андріївну.

На посаду завідувача кафедри акушерства і гінекології № 2 було обрано проф. Геряк Світлану Миколаївну.

Вчене звання професор було присвоєно

• по кафедрі психіатрії, наркології та медичної психології – Венгер Олені Петрівні.

Вчене звання доцента присвоєно:

• по кафедрі психіатрії, наркології та медичної психології – Смашній Олені Євгенівні,

• по кафедрі травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією – Марченковій Наталії Олексіївні,

• по кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії – Сороці Юрію Вікторовичу,

• по кафедрі анатомії людини – Геник Тетяні Русланівні,

• по кафедрі загальної хімії – Гнатишиній Лесі Любомирівні,

• по кафедрі педіатрії № 2 – Сарапук Ірині Мирославівні,

• по кафедрі педіатрії № 2 – Сливі Вікторії Віталіївні.

Про наукову діяльність університету за 2019 рік, обговорення і затвердження плану науково-дослідних робіт на 2020 рік, а також інформацію про публікаційну активність докторів наук у журналах, що цитуються науково-метричними базами Scopus та Web of Science, доповідав проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.,

• проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.,

• відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Драч І.Д.