Помічники Святого Миколая з ТНМУ

За доброю традицією загально університетського волонтерського руху «Misericordia» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни», напередодні новорічно-різдвяних свят було огранізовано низку заходів у рамках проекту «Миколай про тебе пам’ятає».

Волонтери фабрики Святого Миколая відвідали та підтримали дітей різних соціальних категорій, які потребують особливої уваги. Зокрема це були дітки, якими опікується громадська організація «Сяйво духу», благодійний фонд «Карітас», Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр на вул. Бойчуків 6, дитячий будинок «Малятко» на вул. Сахарова, 2 та малозабезпечені діти НВК «Лозівська ЗОШ I-IIIст. –ДНЗ». Волонтери також побували у домівці Баранишина Ігора. Вони поділилися теплом свого серця , щирим спілкуванням , а також влаштували невеличкі концерти. Окрім цього, були подарунки: одяг, солодощі, фрукти, м’які іграшки та канцтовари.

До ініціативної команди святого Миколая увійшли студенти стоматологічного факультету (Сидорчук Діана, Шаптала Назар, Сухарська Зоряна, Пелип Оксана і Біла Богдан), студенти медичного факультету (Бучко Андріана, Опер Тетяна, Надкевич Анастасія, Горайська Мирослава, Пелип Христина, Майхрук Христина, Майхрук Ігор, Веремчук Світлана, Бриндз Зоряна, Сторощук Діана, Мельник Тетяна, Сеник Яна), фармацевтичного факультету (Купра Тетяна, Рівна Оля).

Волонтери вдячні за підтримку в організації цих заходів кафедрі медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання.