Вітання ректора ТНМУ з Новим роком і Різдвом Христовим

Дорогі колеги і студенти!

Вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Висловлюю щиру подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою у році, що минає, сприяв підвищенню авторитету нашого університету і примножував його здобутки. Цього року наш університет здобув статус національного, що свідчить про згуртовану працю всього колективу.

У 2020 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Впевнений, що тільки об’єднання зусиль дадуть змогу досягти нових висот і реалізувати багато цікавих проектів.

Бажаю всім віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік з чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Добра і щастя вам у році новому, міцного здоров’я, тепла і добробуту в кожній оселі.

Нехай добра доля постійно крокує поруч з вами, а мрії та сподівання в ці святкові дні обов’язково перетворяться на реальність. Хай новий рік буде сповнений новими професійними звершеннями та здобутками.

Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії і оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Побільше приводів для радості, нових звершень та успіхів, взаєморозуміння та гарного настрою!

Відеовітання ректора ТНМУ, професора Михайла Корди з Новим роком і Різдвом Христовим!#TSMU #TNMU #medicine #medical_education #Ternopil #medicalstudents #medical_student #Ukraine #ТДМУ #ТНМУ #освіта #лікар #медицина #медик #Тернопільський_медуніверситет

Опубліковано Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського Пʼятниця, 27 грудня 2019 р.

Ректор ТНМУ – Михайло Корда.