Колядки та віншування для працівників ТНМУ від медичного персоналу Тернопільської психоневрологічної лікарні

Представники Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні з нагоди новорічно-різдвяних свят 14 січня 2020 року завітали до Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Упродовж кількох років доброю традицією стали взаємні вітання колективів вищезгаданого медичного закладу та нашого вишу. Представники Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні підготували низку нових колядок, щедрівок і віншувань. Вони бажали всій університетській родині добра, щастя, миру і здоров’я.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда висловив подяку за колядування. «Ви показуєте іншим приклад, як потрібно дбати про українську культуру та її звичаї. Це сприяє примноженню багатовікового спадку наших предків», – додав Михайло Михайлович.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.