Меню Закрити

Лабораторія фізичної терапії ТНМУ

Тернопільський національний медичний університет є учасником Програми Європейського Союзу Еразмус+ «Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs inUkraine 2018-2021». Нещодавно завдяки реалізації цього проекту відбувся перший етап формування лабораторії фізичної терапії на базі кафедри медичної реабілітації. За кошти Європейського Союзу придбано новітнє обладнання для практичного навчання студентів спеціальності «Фізична терапія. Ерготерапія» загальною вартістю 768491 грн. Зокрема, пристрій для реабілітації MOTOmed viva 2, універсальні сходи для навчання ходьби з похилою рампою S/U, реабілітаційні столи з електричним регулюванням висоти, мануальний столик для реабілітації з навантаженням, ортопедичний пристрій PARAMOBIL з статично-динамічним модулем, універсальна кабіна для підвісної терапії WSC-4.

У рамках проекту також заплановано зробити оснащення ще однієї навчально-практичної лабораторії, у якій студенти зможуть навчитися працювати з найсучаснішим обладнанням, а саме стабілоплатформою Тімо для функціональної оцінки та реабілітації та апаратом для комп’ютерної корекції порушень великої і дрібної моторики м’язів верхньої кінцівки. Ця апаратура ефективно застосовується у навчальному процесі студентів та для реабілітації пацієнтів з порушеннями нервової системи і опорно-рухового апарату. 

Завдяки участі університету у програмі Еразмус+ зроблено вагомий крок, який максимально наближує якість підготовки фізичних терапевтів у ТНМУ до європейських стандартів.