Святкування Дня Злуки у ТНМУ

Науково- краєзнавча студія «Терполяни» спільно зі студентами медичного факультету ТНМУ долучилися до державного свята Дня Соборності.

Ведуча свята Музиченко Соломія (студентка першого курсу медичного факультету) привітала всіх присутніх і розпочала захід найпопулярнішою піснею серед нашого народу «Ой у лузі червона калина » , яку зично і емоційно виконала, Мамчур Наталя. Зал вибухнув бурхливими аплодисментами.

Усіх присутніх привітав заступник голови міста Тернополя Леонід Бицюра.

Ведуча запросила Криковську Юлю, студентку першого курсу медичного факультету, до слова, яка своїм віршем «Стрілецькі могили» притишила і спонукала кожного задуматися над етапами боротьби та становлення української державності, що триває і сьогодні.

Урочистий захід продовжив доцент кафедри медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання Дідух В.Д, який у своєму виступі привернув увагу до подій січня 1919 року.

Задирейко Мар’яна, студентка першого курсу медичного факультету, виконала пісню «Кленова балада». На знак солідарності з воїнами, які стоять на захисті східних кордонів сучасної України, студент медичного факультету Мовчко Артем прочитав зворушливий вірш «Що ти маєш на увазі, командире?». Цей твір змусив задуматися, якою ціною дається вільна, соборна, незалежна Україна.

Науково-краєзнавча студія «Терполяни» започаткувала проект, в рамках якого під час кожного заходу хтось з присутніх отримуватиме заохочувальний приз за кращу вишиванку. Таким чином члени студії планують підтримувати національні традиції. «Терполяни» будуть раді присутності студентів і викладачів у традиційному українському вбранні.

Цього дня староста потоку Войцеховський Максим разом зі знавцями української вишивки, обирав найкращу вишиванку. Заохочувальний приз – пам’ятну книгу «Нариси української духовності» автора Л.В.Кравчука –  за найкрасивішу вишивану сорочку отримала Підлужна Уляна – студентка 110 групи.

Староста науково-краєзнавчої студії «Терполяни» – Музиченко Соломія.