Українські вечорниці в ТНМУ

Традицією в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського стала підтримка української культурної спадщини. Студенти є ініціаторами багатьох заходів, які покликані зберігати і примножувати наші звичаї. Організаційний комітет у складі студентів Софії Копитчак, Валерії Суздалєвої, Володимира Лук‘яненка та Марії Чумадевської  30 січня 2020 року запропонував всім бажаючим чудове дійство – «Українські вечорниці».

У першій частині заходу глядачі переглянули виставу «Вечори на хуторі біля Диканьки або Ніч перед Різдвом» за однойменним твором Миколи Гоголя.

Ролі виконали: Вакула – Олег Кривий, Оксана – Софія Копитчак, Солоха – Мар‘яна Варварук, чорт – Ярослав Тронц, Чуб – Олег Кузів, Панас – Іван Вакуленко, дяк – Захар Онищук, пан голова – максим Горішний, баба Орися – Влада Шідловська, баба Одарка – Дарія Авдєєва, цариця – Ольга Половчук, Пацюк – Богдан Іщук, Остап – Павло Ковальов, дівчата – Валерія Суздалєва, Діана Гевко, Соломія Лівак, Анна Ковтун, козаки – Володимир Лук‘яненко, Андрій Чайка, Петро Дребіт.

Технічне забезпечення – Микола Матуш, Ігор Пащенко.

У іншій частині заходу учасників очікували конкурси, ворожіння та частування. Ведучим був Володимир Лук‘яненко.

Студенти мали змогу взяти участь у таких народних іграх і конкурсах: «Калита», «Конкурс з борошном» (знайти сірник), «Ринг» ( необхідно було в боксерських рукавицях відкрити 1 раунд – цукерку, 2 – банан, 3 – пляшку з водою без застосування зубів, на швидкість), «Танцювальний конкурс» (виконання українського танцю), «Віник».

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.