Просвітницький і благодійний захід від студентів ТНМУ

1 лютого 2020 року відбувся навчальнопізнавальний та благодійний захід студентів загально університетського волонтерського руху «Misericordia» для дітей Байковецької ОТГ.

Студенти провели урок англійської мови, під час якого малеча дізналася ще декілька цікавих англійських фразеологізмів.

На уроці польської всі учасники поповнили свій словник новими назвами овочів та фруктів.

Окрім того, відбувся урок медицини, а також поспілкувалися з дітьми на тему «Чим шкідливі куріння та наркотики для нашого організму».

У перервах між заняттями організатори заходу та його учасники мали змогу потанцювати та вивчити нові сучасні рухи.

Також було передано одяг та канцелярське приладдя для потребуючих дітей Байковецької громади

Учасниками цього заходу були студентки першого курсу медичного факультету 122 та 111 групи: Сторощук Діана , Мельник Тетяна та Надкевич Анастасія.