Вечори кіно у ТНМУ

Активна студентська молодь Тернопільського національного медичного університету 3 лютого 2020 року організувала показ фільму «The Good Doctor». Перегляд кінострічки відбувся в рамках оновленого проекту «Вечори кіно у ТНМУ». Нагадаємо, що декілька років тому представниками Творчого колективу ТНМУ було започатковано цей проект з метою підвищення мотивації серед студентів-медиків більше і глибше пізнавати свою професію, вдосконалюватися у ній, брати приклад з лікарів, які стали легендами свого часу.

Оновлений проект має на меті ще й підвищення рівня знань англійської мови. Відтак, показ кінострічки відбувся англійською мовою з англійськими субтитрами.

Після завершення сеансу студенти мали змогу розібрати частину головних принципів граматики.

Активісти ТНМУ сподіваються, що ця традиція триватиме і надалі.