Студентка ТНМУ здобула друге місце на Всеукраїнській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки

13-14 лютого 2020 року на базі Національного фармацевтичного університету (Харків) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фармацевтичної ботаніки. Від Тернопільського національного медичного університету в олімпіаді взяли участь дві студентки третього курсу фармацевтичного факультету – Валько Тетяна і Копель Віолетта. Вони доклали чимало зусиль, щоб продемонструвати належний рівень знань з цієї дисципліни (викладання здійснюється на кафедрі фармакогнозії з медичною ботанікою; завідувач кафедри – проф. Марчишин С.М.).

Усього за призові місця на олімпіаді у Харкові змагалися 35 студентів з 16 вишів України – 20 з фармацевтичного та 15 з біологічного напрямків. За результатами ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Ботаніка» (за фармацевтичним напрямком).

Наша студентка Валько Тетяна виборола друге місце в олімпіаді. Крім того, інша студентка ТНМУ Копель Віолетта була відзначена спеціальною грамотою «За волю до перемоги», оскільки у неї був четвертий результат в олімпіаді.

Під час церемонії закриття олімпіади (у центрі – призер олімпіади, студентка ТНМУ Валько Тетяна).

     

Під час теоретичного туру олімпіади студенти виконували завдання трьох рівнів складності: тести на відповідність, ланцюгові тести та ситуаційні задачі. На практичному турі студенти отримали завдання, що дали можливість перевірити їхні знання і навички з анатомії, морфології та систематики рослин. До складу журі, яке оцінювало виконання завдань учасниками олімпіади, увійшла керівник студентської делегації від ТНМУ – доцент кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Шанайда М.І.

Учасники олімпіади мали чудову нагоду ознайомитися з діяльністю низки лабораторій, кафедр та музею НФаУ; для них була проведена цікава екскурсія містом. На церемонії закриття всі учасники та їхні наукові керівники отримали приємні подарунки та сертифікати участі в олімпіаді. Представники культурного центру Національного фармацевтичного університету подарували присутнім незабутній святковий настрій.

Представники делегації ТНМУ після вручення подарунків головою журі олімпіади проф. Гонтовою Т.М. (друга зліва).