Відбувся кубок ректора ТНМУ з баскетболу

28-30 січня 200 року в спорткомплексі Тернопільського національного медичного університету відбувся «Кубок ректора з баскетболу». У ньому взяли участь 12 команд, які боролися за перемогу за олімпійською системою.

У півфінальних і фінальних іграх за 3-4 місця боролися команди стоматологічного (5 курс) і медичного (4 курс) факультетів, за 1-2 місця – команди медичного факультету (5 курс) і факультету іноземних студентів (4 курс).

Перше місце виборола команда факультету іноземних студентів четвертого курсу. Другими стали представники медичного факультету п’ятого курсу. Третє і четверте місце в команд стоматологічного факультету.

Організатором кубку був Назарій Савчук – голова сектору дозвілля, студент п’ятого курсу медичного факультету ТНМУ.