ТНМУ підписав угоду з литовськими колегами про співпрацю

У рамках «Кременецького медичного ралі 2020» 20 лютого 2020 року відбулося підписання тристоронньої угоди з координатором програми Erasmus Коледжу Св. Ігнатіуса Лойоли Крістіною Ґрумадайте, головою Асоціації парамедиків Литви, інструктором навчального центру Державної установи «Каунаська міська станція швидкої допомоги» Рітісом Малашаускасом (Литва) і ректором Тернопільського національного медичного університету, професором Михайлом Кордою.

У рамках угоди передбачено розвиток академічної мобільності студентів і викладачів, а також можливість у подальшому майбутньому отримання двох дипломів.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда детально ознайомив присутніх з досягненнями та діяльністю університету, планами на подальший розвиток.

Під час цієї зустріч також були присутні директор Центру авіаційної екстреної медичної допомоги Польщі, професор Варшавського медичного університету Рорберт Ґалазковскій (Robert Galazkowski, Польща), головний позаштатний спеціаліст по швидкій медичній допомозі Республіки Білорусь Олександр Жинко, керівник експертної групи з питань надання екстреної медичної допомоги Директорату медичних послуг МОЗ України Олександр Данилюк, державний експерт експертної групи з питань надання первинної медичної допомоги Директорату медичних послуг МОЗ України Павло Хочай, заступник директора Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф МОЗ України» Микола Близнюк, завідувач кафедри соціальної медицини та громадського здоровʼя Івано-Франківського національного медичного університету, професор Орина дерик, стейкхолдер освітньої програми підготовки парамедиків, директор Комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Хмельницької обласної ради» Олександр Терещук, начальник кафедри організації медичного забезпечення Збройних Сил Української Військово-медичної академії, професор Михайло Бадюк.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Фото автора.