Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

25 лютого 2020 року відбулося планове засідання вченої ради університету під головуванням професора Корди Михайла Михайловича.

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. Інформацію надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

На посаду професора кафедри хірургії факультету післядипломної освіти було обрано Пʼятночку Володимира Івановича.

Вчене звання доцента по кафедрі ортопедичної стоматології присвоєно:

• Беденюку Олександру Анатолійовичу,

• Воробець Анні Богданівні,

по кафедрі дитячої стоматології: присвоєно

• Кучирці Лесі Ігорівні,

• Пинді Марʼяні Ярославівні.

Таємним голосуванням також було рекомендовано кандидатури проф. Марущак М.І. і ас. Максів Х.Я. для включення до складу колективу, який висувається на присудження премії Верховної Ради України молодим вченим.

Наступним питанням був «Звіт про фінансово-господарську діяльність університету за 2019 рік». Доповідала головний бухгалтер Мудрик Тетяна Євгенівна.

Звіт про роботу стоматологічного факультету зробила декан факультету – доц. Бойцанюк Світлана Іванівна.

Про видавничу діяльність співробітників університету та про роботу видавництва “Укрмедкнига” інформацію надала заступник ректора з видавничих питань Логін Любов Василівна

Активну участь в обговоренні питань взяли:

• проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, проф. Запорожан С.Й.,

• проф. Кашуба М.О.

Про поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.,

• проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.