Нові орієнтири співпраці ТНМУ з японськими партнерами

Нещодавно на стоматологічний факультет ТНМУ завітав представник японської компанії-виробника діагностичного медичного обладнання «Yoshida» Кен Курода. Проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан ознайомив гостя з діяльністю нашого університету. Про компанію «Yoshida» розповів представник фірми-партнера в Україні – директор Тернопільського приватного підприємства «Галіт» Володимир Золотий. Він зазначив, що на виробничих потужностях фірми новітні технології використовують у розробці та виробництві  стоматологічних установок, наконечників, рентгенівського устаткування, стоматологічних комп’ютерних томографів, лазера, МРТ та інших виробах медичного призначення. Особливий стоматологічний продукт компанії – це панорамні комп’ютерні томографи, апарати для  МРТ.

Кен Курода прочитав лекцію про 3D- діагностику в стоматології і про використання цієї методики в стоматологічній практиці.

Почерпнути цінну інформацію прийшли студенти старших курсів та лікарі-інтерні. Під час візиту було домовлено про співпрацю між японською стороною та ТНМУ. Варто зауважити, що сучасне обладнання, яке виготовляє компанія  Yoshida, зокрема ортопаномограф  використовують на клінічних базах стоматологічного факультету ТНМУ.

Світлини Миколи Василечка.