Зимова школа проекту REHAB з фізичної терапії

Викладачі кафедри медичної реабілітації ТНМУ проф. Мисула І.Р., ас. Завіднюк Ю.В. та кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання проф. Попович Д.В., ас. Вайда О.В., ас. Миндзів К.В., а також студенти-магістри Левчук О., Телиця Є., Бенько В. взяли участь у «Зимовій школі» проекту REHAB «Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs inUkraine 2018-2  021». Програма школи включала в себе актуальні питання сучасної європейської фізичної терапії, зокрема адаптаційні принципи в застосуванні фізичних навантажень для включення, такі як STEP в межах Inclusion Spectrum, TREE та FAMME; рекомендації щодо фізичної активності для людей з обмеженими можливостями; функціональну оцінку людей літнього віку; пацієнторієнтований менеджмент у фізичній терапії – 4-фазний підхід в реабілітації (алгоритми у фізичній терапії); доказова диференційна діагностика у фізичній терапії; клінічне обстеження та фізотерапевтичний менеджмент в ортопедії; клінічне мислення у фізичній терапії. Доповідачі Майя Конгасперенко (Сатакунтанський університет прикладних наук, Фінляндія, Крістоф Дудзінскі (Академія фізичного виховання ім. Юзефа Пілсудського, Польща), Вілма Дудоньєне (Литовський університет спорту, Литва), Мартін Кампа (Латвійська академія спортивної педагогіки, Латвія), Айя Клавіна (Латвійська академія спортивної педагогіки, Латвія), Енге Квок(Європейська федерація адаптивної фізичної активності, Фінляндія) протягом п’яти напружених робочих днів ділились своїм досвідом. Надзвичайно ґрунтовні лекції та інтерактивні майстер-класи поглибили знання та практичні навички українських викладачів та студентів Тернопільського національного медичного університету, Львівського державного університету фізичної культури, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Сумського державного університету.

Робочі моменти під час зимових шкіл.