Міжнародна медична вікторина в ТНМУ зібрала активну молодь

В актовій залі адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 5 березня 2020 року відбулася міжнародна медична вікторина. Цей захід організували представники сектору з роботи з іноземними студентами Студентського парламенту ТНМУ з метою подружити студентів різних національностей і країн. Вони змагалися у доброзичливій атмосфері  і демонстрували свої академічні знання.

Ця вікторина включала в себе питання з теоретичних і клінічних медичних дисциплін.

Загалом позмагатися за перші місця прийшло шість команд. До складу кожної увійшло по п’ять студентів різних курсів. Кожна команда представляла ту чи іншу країну.

Команда «Champs» репрезентувала Зімбабве та Королівство Есватіні або ж Свазіланд. До її складу увійшли Pearl Anesu Mpofu (капітан), Tanaka Cliff Nhokwara, Simphiwe Sisekelo, Awakhiwe Blessing Ncube, Thandeka Thonye-Ndebele.

Команда «Trivians» презентувала Індію у складі Varsha Kashyap (капітан), Sunny Singh, Mujahaith Ali, Pandian Subhash, Simran Mehra.

Команда «NUGS-T» складалася зі студентів Гани, зокрема Abdallah Ahmed Abdul Faid (капітан), Dennis Sunten, Emmanuel Nkrumah, Mensah Naana Gifty, Dennis Nkansah Appiah.

Команда «Shaheen» презентувала Пакистан у складі Nayab Hussain (капітан), Raj Kumar, Amit Kumar, Aaisha Razaq, Zobia Fatima.

Команда «Invisibles» представляла Нігерію. До її складу увійшли Orish Fortune (капітан), Olatunbosun Segun, Bifugha Success, Iheagwam Emmanuella, Olodo Muiz.

Команда «Україна» відстоювала честь нашої країни. Її учасниками стали Максим Лисюк, Олександра Божук, Роман Коробко, Андрій Коломиєць, Олександр Кухарчук.

Усього учасники відповіли на 28 питань, а в кінці 6-го туру, який був завершальним, команда Нігерії виборола перше місце з загальною кількістю балів 21. Студенти з Гани посіли друге місце з загальною кількістю 20 балів. Збірна Зімбабве та Королівства Есватіні піднялася на третю сходинку з 18-ма балами. Команда Індії набрала 16 балів, Пакистан – 13 балів, а українська командна команда – 11 балів.

До суддівської колегії увійшли представники різних країн, зокрема Kumar Akshay (Pakistan), Addo Maame Akosua (Ghana), Maduka Chibuike (Nigeria), Nyasha Mupoperi (Zimbabwe), Adebanjo Victoria (Nigeria) , Shubham Bharti (India). Вони забезпечували чесність і прозорість гри.

Ця вікторина дала усім учасникам цінний досвід. Завдяки їй вони змогли перевірити свої знання, отримати стимул для ретельнішого навчання.

Усі гравці отримали сертифікати. Переможцям було вручено призові сертифікати. Оркомітет висловлює подякує за підтримку всім тим, хто її надав.

Організаторами заходу стали Abdulsalam Omobayo Akinlade (ініціатор), Максим Лесюк (Max Lysiuk), Kaiser Discher Amoah Koduah, Khan Mohammad Shumayel, Singh Harshvardhan Ajay and Adetomiwa Adeniyi. Вони вважають, що вікторина відбулася на високому рівні. Також висловлюють сподівання, що подібні заходи будуть сприяти тіснішій дружбі студентів різних країн і національностей.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.