Меню Закрити

Коронавірус: реальна загроза чи паніка?

Актуальні питання сьогодення, а саме поширення небезпеки, загрози, профілактичні засоби, реакція дітей, батьків при перших ознаках вірусних захворюваннях були обговорені студентами ТНМУ з учнями класичної гімназії міста Тернополя.

Інтерактивні тестування за допомогою «Kahood» виявили високий рівень обізнаності учнів з приводу корона вірусу і впливу ЗМІ на панічні настрої суспільства. Студенти-старшокурсники Софія Копитчак, Сергій Чайковський, Богдан Левицький обговорили з школярами історію виявлення цього вірусу, його поширеність сьогодні, лікування та профілактику.

Під час проведення вікторини учні були нагородженні призами, антисептиками. Наприкінці уроку всі школярі у творчий спосіб зображали методи профілактики, які засвоїли під час лекції. На згадку школярі отримали іменні університетські календарики та були запрошені на навчання у ТНМУ. Адміністрація класичної гімназії висловила вдячність студентам Софії Копитчак, Сергієві Чайковському та Богдану Левицькому з надією на подальшу співпрацю.