МОЗ звертається до студентів-медиків старших курсів та лікарів-інтернів з проханням надати волонтерську допомогу

Шановні студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України!!!

Міністерство охорони здоров’я України на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», Закону України «Про волонтерську діяльність», Постанови Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою сприяння у здійсненні протиепідемічних заходів звертається до студентів-медиків старших курсів та лікарів-інтернів з проханням надати волонтерську допомогу лікарням та своїм колегам на добровільних засадах, за умови, якщо виникне така необхідність.

Усі бажаючі можуть заповнити анкету за посиланням http://bit.ly/33yl07v, відтак їх буде зареєстровано в загальнодержавній базі даних. Якщо з’явиться потреба, місцеві лікарні будуть задіювати волонтерів для допомоги.

Адміністрація університету