Викладачі ТНМУ на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією

Сьогодні викладачі кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними хворобами ТНМУ перебувають в епіцентрі боротьби за здоров’я і життя пацієнтів з захворюваннями, спричиненими вірусом COVID-19. Серед них професор Василь Копча, доценти Василь Качор і Наталія Завіднюк, асистенти і кандидати медичних наук Наталія Вишневська та Ярина Йосик.

Наші викладачі постійно працюють з хворими. Усі вони мають нічні чергування в інфекційному відділенні Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги. Окрім того, фахівці-інфекціоністи ТНМУ дають відповіді усім, хто звертається за консультаціями на «гарячу» лінію.

Як зазначив заслужений діяч науки і техніки України, академік Національної академії медичних наук України, професор і завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними захворюваннями Михайло Андрейчин, наші викладачі мають велике навантаження. За його словами, вони цілковито забезпечені всіма засобами захисту і максимально дотримуються всіх правил безпеки, щоб допомогти якомога більшій кількості людей при потребі.

Михайло Антонович додав, що адміністрація Тернопільського національного медичного університету передала в інфекційне відділення апарат штучної вентиляції легень та два концентратори кисню.

Увесь колектив ТНМУ висловлює щиру подяку викладачам кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними захворюваннями, які перебувають сьогодні в епіцентрі боротьби з коронавірусною інфекцією. Сьогодні ваша праця неоціненна, оскільки ви рятуєте життя і докладаєте всіх зусиль, щоб повернути стовідсоткове здоров’я пацієнтам. Ваша професійність і самовідданість відіграє ключову роль у час пандемії. Така висококваліфікована благородна робота є яскравим позитивним прикладом людяності та справжнього покликання у професії.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини з сайту ТНМУ.