Меню Закрити

У ТНМУ відбувся шаховий турнір в онлайн режимі

Сьогодні ситуація в Україні, як і у світі, вимагає від кожної людини бути відповідальним щодо свого здоров’я і здоров’я оточуючих, перебуваючи в умовах тимчасових обмежень, а саме карантину. І цей час завжди можна використати для саморозвитку. Студентам Тернопільського національного медичного університету з цією метою вдалося втілити цікаву ідею, а саме проведення шахового турніру в онлайн режимі.

У змаганнях взяли участь 43 особи. Всього було зіграно 141 партію, зроблено 8131 хід.  Шаховий турнір під назвою «Термед 2020 Арена» відбувся 12 квітня 2020 року. Студенти і викладачі ТНМУ спочатку зареєструвалися на шаховому сайті Lichess.org, а згодом нцьомужсурсі пройшли реєстрацію для участі в нашому турнірі.

Турніри Арена відрізняються від звичайних швейцарок тим, що за перемогу дають два бали, а за нічию – бал. Якщо ти отримуєш третю перемогу підряд, то бали за це подвоюються, тобто гравець отримує чотири бали. Організатори дякують усім гравцям за участь і запрошують на повторний товариський турнір, який відбудеться 26 квітня 2020 року (посилання на новий турнір та організаційні деталі згодом будуть поширені інформаційним сектором Студентського парламенту).

Оргкомітет вітає переможців турніру «Термед 2020 Арена»  та призерів з успіхом і бажає подальших перемог.

Місця розподілились так:

1 місце –Якимчук Михайло Миколайович, стоматологічний факультет, 5 курс, 3 група;

2 місце – Яцюк Олексій Віталійович, медичний факультет, 3 курс НТН, 61 група;

3 – місце – Іванюк Олександр Олександрович 4 курс 407 група.

«Змагання з шахів в онлайн режимі пройшли класно, дуже сподобалося. Добре, що є можливість навіть у такій нестабільній ситуації в країні, відволіктися від всього і пограти в непросту гру – шахи,” – зазначив Олександр Іванюк.

«Мені було приємно побачити, що організовується турнір з шахів в онлайн режимі, це була чудова можливість відволіктися від всіх свої справ та провести цей час цікаво, напружено та водночас із задоволенням. Організаторам та учасникам турніру вдалося викликати у мене потік адреналіну та позитивні емоції! Дякую всім хто брав участь і особливо тим, хто втілив цю ідею в реальність!”, – поділився враженнями Олексій Яцюк.

І від імені організаторів висловлюємо подяку всім учасникам, а також керівнику центру виховної роботи та культурного розвитку Руденко Марті Ігорівні та адміністрації університету за сприяння у проведенні турніру. Окрім того, хочемо подякувати Eduard Švamberk за переклад та Аліні Голенко з інформаційного сектору студпарламенту. Організатори турніру віце-президент шахової федерації Тернопільської області Подольський Ігор Зіновійович, та студенти Якимчук Михайло та Смєшкова Марія бажають учасникам натхнення та нових спортивних досягнень!