Меню Закрити

Студентка ТНМУ посіла друге місце у Міжнародній конференції студентів і молодих вчених «Мотивація в сфері академічної доброчесності»

У травні 2020 року на базі Буковинського державного медичного університету відбувалася V Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Мотивація в сфері академічної доброчесності» на онлайн платформі Zoom. Студентка п’ятого курсу Тернопільського національного медичного університету Юлія Бандрівська представила наукову роботу на тему «Інформаційна культура студентів медичного університету».

Мета дослідження – оцінити вплив громадсько-соціальної роботи в університеті та використання відеоматеріалів під час навчального процесу; визначити потреби та готовність студентів і викладачів до створення інформаційно-навчального середовища на постійній основі.

За результатами конференції наша студентка посіла друге місце. Журі відзначило актуальність теми, зокрема використання відеоматеріалів в умовах дистанційного навчання.

Юлія Бандрівська висловлює подяку своєму науковому керівнику – завідувачу кафедри української мови ТНМУ, д-ру педагогічних наук Анатолію Вихрущу, а також усім студентам та викладачам, які долучилися до цього дослідження.