Меню Закрити

Вітання для випускників ТНМУ

Дорогі випускники ТНМУ 2020 року!
Вітаємо вас з успішним завершенням навчання у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського. Ви розкрили свої таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням. У цей день розпочинається новий етап вашого життя, настав час робити усвідомлений вибір і покладатися на власні сили.
Тисячі доріг відкриті перед вами. Кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність всім вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах нашого університету. Від вашої майстерності залежатиме найдорожче для кожної людини — її здоров’я.
Випускний — це свято для всього колективу університету, вас і ваших батьків і рідних. Це гарний привід висловити щирі слова вдячності викладачам за плідну роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців медичної галузі, а батькам за багаторічну підтримку і віру у вас.
Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті.
Нехай ваше життя буде наповнене щастям, досягненнями, дивовижними відкриттями! Зичимо вам наполегливості у втіленні ваших мрій. Адже удача завжди супроводжує тих, хто сміливо долає всі труднощі та не втрачає віри.
Упевнені, що кожен з вас досягне професійного визнання, підкорюватиме нові вершини, здобуде багато славних перемог. Тож успіхів вам, шановні випускники, щасливої життєвої дороги і наснаги у праці на благо України та охорони здоров’я українського народу.
Ректорат ТНМУ.