ТНМУ вітає з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Тернополя»

Щороку Тернопільська міська рада в рамках святкування Дня міста відзначає тих тернополян, які зробили вагомий особистий внесок у становлення української державності, громадське і культурне життя нашого міста, високою нагородою – званням «Почесний громадянин міста Тернополя».

Цього разу серед десятьох поважних осіб, які доклали багато зусиль для розвитку і процвітання міста, таким званням будуть відзначені Михайло Андрейчин – академік Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського та Володимир Шкробот – заслужений лікар України, генеральний директор КНП «Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня».

Відповідне подання було внесено міським головою Сергієм Надалом на засідання 54-ої сесії (21.08.2020 року) Тернопільської міської ради та підтримано депутатами. Нагородження відбудеться 28 серпня 2020 року на території культурно-відпочинкової зони – «Комплексне Трансфер-містечко» (вул. Качали, 1).

Щиро вітаємо Михайла Антоновича і Володимира Васильовича з цим високим визнанням професійної і громадської діяльності! Нехай шана і повага людей завжди зігрівають ваші щирі серця, надихаючи вас на нові здобутки в ім’я України!

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.