Науковці ТНМУ отримали відзнаки до Дня міста

З нагоди святкування Дня міста 28 серпня 2020 року було вручено низку нагород і премій людям, які зробили свій внесок у розвиток Тернополя.

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією Оксана Шевчук отримала премію Тернопільської міської ради як кращий науковець Тернопільської міської територіальної громади.

З метою підтримки і стимулювання талановитих, відомих або молодих вчених, дослідників, фахівців, які працюють в закладах освіти та наукових установах на території Тернопільської міської територіальної громади, в серпні 2018 року на сесії міської ради було прийняте рішення про щорічне призначення разових виплат кращим науковцям ТТГ.

Також щороку Тернопільська міська рада в рамках святкування Дня міста відзначила тих тернополян, які зробили вагомий особистий внесок у становлення української державності, громадське і культурне життя нашого міста, високою нагородою – званням «Почесний громадянин міста Тернополя».

Цього разу серед десятьох поважних осіб, які доклали багато зусиль для розвитку і процвітання міста, такі звання отримали Михайло Андрейчин – академік Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського та Володимир Шкробот – заслужений лікар України, генеральний директор КНП «Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня».

Щиро вітаємо представників ТНМУ з отриманням премій і відзнак! Бажаємо їм нових здобутків і перемог.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.