ТНМУ отримав технічну підтримку від Українсько-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського є учасником Українсько-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти». Наприкінці минулого тижня – 28 серпня 2020 року – до ТНМУ надійшла технічна підтримка з боку організаторів проєкту. Зокрема з метою ефективнішого забезпечення дистанційного навчання було надано ноутбуки, монітори, телевізори, веб-камери, мультимедійна акустика, штативи, мікрофони, подовжувачі, програмне забезпечення. Адміністрація вишу висловлює подяку Українсько-швейцарському проєкту «Розвиток медичної освіти» за цей приємний сюрприз. Все це обладнання стане в нагоді з початком нового навчального року.

Нагадаємо, що два роки тому наш виш виграв конкурс на участь у цьому проекті у двох напрямках – загальна практика та сімейна медицина і навчання медсестер. Проект започаткований Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва. Основним його завданням є допомога університетам у впровадженні освітніх інновацій в рамках реформи медичної освіти МОЗ України. Він спрямований на медичні університети, де здобувають освіту майбутні лікарі загальної практики та сімейної медицини, а також керівники закладів, у яких надається первинна медична допомога. Також проект розрахований на медичні освітні інституції для медсестер – училищ, коледжів, факультетів, інститутів медсестринства.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.