Новий проект Україна-Канада-Чилі

У вересні 2020 р. викладачі ННІ медсестринства розпочали наукове дослідження «Порівняння реакцій на пандемію COVID-19». Розробниками даного дослідження стали:

• університет МакЮена (м. Едмонтон, Канада);
  • Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського (ТНМУ)
    (м. Тернопіль, Україна);
  • Католицький університет Мауле (м. Талька, Чилі), Університет Ла-Серена (м. Ла-Серена, Чилі).

Метою дослідження є оцінка реакції викладачів та студентів на пандемію COVID-19, виявлення індивідуального усвідомлення ризику та вразливості, опис поведінки людей під час пандемії COVID-19, характеристика заходів профілактики та контролю, які впроваджено на рівні міста стосовно керування COVID-19 та аналіз реакції системи охорони здоров’я на пандемію COVID -19 у кожному місті / країні. В дослідженні беруть участь викладачі та студенти трьох університетів: університету МакЮена (м. Едмонтон, Канада), Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського (м. Тернопіль, Україна) та Католицького університету Мауле (м. Талька, Чилі). Цільовою аудиторією респондентів для участі в цьому дослідженні були вибрані викладачі та студенти, оскільки вони є безпосередніми учасниками освітнього процесу, який зазнав впливу та видимих змін через пандемію COVID-19, оскільки проводився та продовжує проводитися в умовах карантину. Залучення студентів та викладачів у це дослідження забезпечить більш широку перспективу щодо відповідей на пандемію COVID-19 на індивідуальних та інституційних (три університети) рівнях.