Кафедра української мови ТНМУ запрошує до конкурсу «Мово рідна, слово рідне»

9 листопада традиційно в Україні відзначають День української писемності та мови з метою вшанувати пам’ять Нестора-літописця. Кафедра української мови Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 2-9 листопада 2020 року організовує заходи, присвячені визначній даті. Під час занять зі студентами усіх спеціальностей будуть використані цитати добре знаних мислителів про значимість рідної мови, вірші відомих поетів, фрагменти прозових творів, творчі завдання. Окремі заходи заплановані доцентом Іриною Заліпською для студентів-іноземців.

Запрошуємо студентів і викладачів взяти участь у поетичному конкурсі «Мово рідна, слово рідне». Автори кращих творів 9-го листопада будуть нагороджені грамотами і цінними подарунками. Вірші просимо надсилати завідувачу кафедри української мови, професору Анатолію Вихрущу на адресу: vykhrushchav@tdmu.edu.ua

Кафедра української мови звертається до усіх бажаючих доєднатися до написання диктанту національної єдності, текст якого написав лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, письменник і видавець Іван Малкович. Початок акції о 9.00 9-го листопада 2020 року.