Відбулося планове засідання ректорату ТНМУ

Під головуванням ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди 12 листопада 2020 року з дотриманням усіх карантинних вимог відбулося планове засідання ректорату.

Про забезпечення освітньо-професійної програми «Стоматологія» доповіла голова комісії – професор Наталія Гасюк.

Про наповненість WEB-сайту бібліотеки поінформувала голова комісії – професор Катерина Посохова.

Директор студмістечка ТНМУ Юрій Балабан розповів про поселення студентів та інтернів в гуртожитки на 2020-2021 н.р.

Про роботу відділу сприяння працевлаштуванню випускників прозвітував керівник відділу сприяння працевлаштування випускників Михайло Найда.

Про стан підготовки фахівців за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня всіх присутніх поінформувала голова комісії – професор Лариса Федонюк.

Пресслужба ТНМУ.