Вітання ректора ТНМУ з Міжнародним днем студента

Дорогі студенти ТНМУ!

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей, бо воно є днем студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, своїм ентузіазмом, молодістю вони надихали і були генераторами позитивних змін.

Я вірю, що прекрасні роки студентства у ТНМУ дадуть вам заряд позитивної енергії, навчать залишатися стійкими у вирішенні будь-яких проблем і подарують вірних друзів, з якими ви вирушите у самостійне життя.

Упевнений, що ви зможете досягти поставлених цілей, а знання, отримані у нашому університеті, дадуть можливість реалізувати ваші найсміливіші задуми.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою амбітну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Переконаний, що сплине незначний час – і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Будьте щасливими та даруйте радість тим, хто вас оточує. Запалюйте своєю жагою до знань, покликом мрії тих, хто ще перебуває у пошуках.

Щиро зичу вам натхнення, удачі та реалізації усіх цілей і задумів, які ви ставите перед собою!

Ректор ТНМУ – професор Михайло Корда.