ТНМУ є організатором і рекордсменом Рекорду України

Новий рекорд з масажу зафіксували представники Книги рекордів України у Тернополі 15 листопада 2020 року.

Організатором рекорду України з «Королівського вогняного масажу» став Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського, а саме представники кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання – зав. Кафедри, проф. Попович Д.В., доц. Давибіда Н.О., доц. Коваль В.Б. та ас. Бондарчук В.І. У встановленні рекорду брали участь студенти медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія»: Чуй Анастасія, Янечко Ксенія, Грабик Ірина, Занік Марта, Івасюк Алеся, Кондратюк Валерія, Чернякова Оксана, Ніштун Ігор, Музика Анастасія, Тивонюк Анастасія, Трощанський Василь, Панкратьєв Олег, Маценько Вова, Біяк Юлія, Ганчак Тетяна, Прокопа Віталій та Піган Вікторія.

Партнерами цього заходу були: центр підготовки та розвитку масажистів «Sunrise»; масажний салон «BODI LINE» та  квітковий маркет «КвітоЦентр» за що і отримали відзнаки у вигляді таблиць.

Хочеться відмітити, що незліченна кількість популярних лікувальних практик беруть свій початок з давнини. Зараз деякі з них можуть здатися незвичайними, загадковими і навіть містичними, але дуже ефективними. Представлена методика для встановлення рекорду була розроблена доц. кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Давибідою Н.О. та впроваджена в практику.

Саме за методикою «Королівського вогняного масажу» відбувся цей захід і таким чином був поставлений  рекорд, у якому взяли участь 50 найкращих масажистів Тернополя. Встановлення рекорду проходило в 2 етапи – класичний масаж (25 хв. ) та вогняний масаж (5 хв) серед фахівців, які досконало володіють класичним стилем масажу, а також нетрадиційними видами масажу.

Ці види масажу позитивно впливають на стан моделі, що підтверджено саме ними – людьми, які вирішили випробувати методики на собі і відчули їх позитивний вплив на стан здоров’я.

Хочеться відзначити та подякувати студентам 3-4 курсів медичного факультету, які навчаються за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевсько, за участь в проведенні та встановленні рекорду України за кількістю учасників. Саме вони підтвердили своїми знаннями та володінням практичних навичок з класичного та нетрадиційного масажу довели свій професіоналізм.

Встановлений рекорд за найбільшою кількістю масажистів, які одночасно виконують «Королівський вогняний масаж» був зареєстрований керівником Національного реєстру рекордів України Ланою Вєтровою. Вона ж і вручила офіційне свідоцтво про встановлення  рекорду доктору біологічних наук, професору, декану медичного факультету ТНМУ Лихацькому Петру Григоровичу.

За впровадження нової методики і її виконання свідоцтво про встановлення рекорду отримала доц. кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Давибіда Н.О., співорганізатор, засновниця школи масажу «Body Line» Оксана Петришин та співорганізатор – «Квітоцентр» Іванна Бойко.  

Усі 50 учасників встановлення рекорду України отримали подяки за участь в рекорді України «Королівський вогняний масаж».

Висловлюємо щиру подяку організаторам рекорду України з «Королівського вогняного масажу» в Тернополі за запрошення взяти участь у цьому заході студентам ТНМУ та продемонструвати свої знання і вміння на практиці. Окремі слова подяки на адресу адміністрації ТНМУ за сприяння та надану можливість взяти участь у встановленні рекорду України майбутнім фізичним терапевтам.

Статтю підготували проф. Попович Д.В. та доц. Давибіда Н.О.